Březen 2011


Eva Longoria Birthday!

26. března 2011 v 12:01 | By Ivet
NEKOPÍROVAT!
To byla fantazie Hollywoodské noci růžová pozlátka a půvab,když nádherná herečka Eva Longoria oslavila své 36. narozeniny v její restauraci Beso a v nočním klubu Eve v pátek večer (18.března). Párty pokračovala celý víkend v novém Sugar Factory American Brasserie a v novém nočním klubu na zámku v Paříži. S ní byl i její nový krásný přítel Eduardo Cruz bratr Penelope Cruz,ale zůstával mimo záběr kamery,ale když byly kamery pryč přišlo pár polibků a obětí.

"Jsem tak šťastná,že se zde v Las Vegas slavý s tolika dobrými přátely. Mám pocit,že sem se snadno vypořádala se všemi problémy a začala jsem nový rok. Věci nejsou dokonalé a já nemám čas se ohlížet a litovat. Mám sílu z negativních skušeností a těším se na nové úspěchy. Je to určité znovuzrození,celý nový rok s plno pozitivními změnami."

Eva a Eduardo spolu společně s extra hosty Mario Lopez a jeho přítelkyně Courteney Mazza.

"Senzační! Líbilo se! Byl to výbuch a jsem milovala každou chvíly z toho všeho. Ale je čas se usadit zpátky."

Eva Birthday :)

25. března 2011 v 15:57 | By Ivet
NEKOPÍROVAT!!
NUVO Sparkling Liqueur hostitel noci růžový lesk na počest narozenin Eva Longoria "Eve Nightclub in Crystals at CityCenter. VIP prostory v nočním klubu, Eva šla po červeném koberci, usmívala se a pózovala pro fotografy. Zdobené podle Evy růžové polštáře a balónky, připomínající likér NUVO, který má růžovou barvu. Eva a přátelé, který zahrnoval herec a televizní moderátor Mario Lopez a jeho přítelkyně Courteney Mazza ochutnaly koktejl vytvořený ze šampaňského a NUVO likéru, zdobený čerstvými jahodami.
Tančily na hudbu DJ Sky Nellor a těšily se na košíčky z Cupcakery. Uvnitř klubu oslavenkyně ukázala svůj květinový dort, během prezentace dortu jí zazpíval Happy Birthday Tino Cuory. Před párty byla Eva s velkou skupinou přátel na večeři v Beso Streakhouse.

Eva odsuzuje škrty

23. března 2011 v 17:31 | By Ivet
Závažný problém, dostal dotek půvabu Hollywood v úterý, kdy celebrita Eva Longoria mluvila ke shromáždění více než 1000 lidí, která byla proti navrhovaným rozpočtovým škrtům na služby pro osoby s mentálním postižením, vývojovou poruchou nebo IDD.

Vzhledem k tomu, že drobná hvězda mluvila, mnozí v davu tvoří lidé se zdravotním postižením, jako je mentální retardace a autismus, spolu s nimi jejich pečovatelé a rodiny.

"Když jsem slyšela o rozpočtových škrtech v Texasu, byla jsem velmi pobouřena, osobně se mě to dotklo. Musíme na ně v Austinu, aby nás slyšely jasně a nahlas! - že to není v pořádku!"

Pod jasnou modrou oblohou, se dav bouřil.
Eva, jejíž intelektuálně postižená sestra, Liza se k ní připojila na pódiu na parkovišti. Nosily stejná červená trička jako všichni v hledišti s nápisem: Naše budoucnost je ve vašich rukou. Poslední kapitola setkání se zákonodárci a zdůraznit svůj nesouhlas se škrty v rozpočtu.

Gallery Link:

Eva Longoria » Sky Magazine

23. března 2011 v 16:26 | By Ivet


O své lásce k vaření:
"Já pocházím z rodiny, kuchařů - mej tety a moje máma, všichni mě učily jak vařit ve velmi ranném věku, začaly když mi bylo 5. Hodně jsem se od nich naučila."

O její restauraci Hollywood Beso:
"Je to víc než restaurace pro celebrity. Chci, aby především šlo o jídlo. Fakt, že jsem k němu připojená znamená, že odráží to jaký jsem člověk. Takže Beso je vždy považováno za můj prodloužený obývací pokoj. Chci tyto lidi přivítat stejně jako by přišly do mého domu."

O své nové kuchařce Eva's Kitchen: Vaření s láskou pro rodinu a přátele, již v dubnu:
"Jsem typ člověka, který dělá kuchaře ze špetky toho a trochu toho. Takže vlastně dát pero do ruky a dostat recepty z mé hlavy do knihy byl nejtěžší úkol vůbec. Je to půl hrnku cukru? Myslím, že ano. Já nevím. Obvykle tam hodím jeden z některých cukrů!"


Jennifer Joanna Aniston

20. března 2011 v 14:54 | By Ivet


Jennifer se narodila 11.února 1969 v Sherman Oaks ve státě Kalifornie, je dcerou herce Johna Anistona a herečky a modelky Nancy Dow. Jennifer vyrůstala v prostředí filmového průmyslu. Ma řecký původ a rok svého života žila v Řecku společně se svými rodiči. Když však její otec dostal významnou roli přestěhovali se do New Yorku. Ve svých jedenácti letech začala navštěvovat divadelní klub Rudolf Steiner School, kde se věnovala také kreslení. Její zkušenost z Rudolf Steiner School jí umožnila objevit spalující vášeň ve světě umění, kde prokázala své kvality. Pár jejích maleb bylo vystaveno v prestižním new yorkském Metropolitan Museum of Art (Metropolitní Museum umění).

Svou hereckou kariéru započala na škole High School of the Performing Arts, kde promovala v roce 1987. V tomtéž roku vytvořila několik vynikajících divadelních rolí jak například "For Dear Life" v Public Theatre. Její první TV role byla v seriálu Molloy. Také si zahrala ve filmu Leprechaun "1993", ale tento film byl naprostý propadák. Role Rachel Green v televizním seriálu Přátelé jí přinesla velký úspěch a dvě nominace na Emmy v kategorii "Nejlepší herečka ve vedlejší roli" a čtyři People's Choice Awards v kategorii "Nejlepší herečka v komedii". Byla také nominována na Zlatý glóbus v kategorii "Nejlepší herečka ve vedlejší roli v komedii, dramatu nebo minisérii. Svou první Emmy získala v roce 2002. Z Jennifer se stala s první sérii Přátel hvězda a sex symból.

Se slávou přišly filmové nabídky hrála například ve filmech Ona jedině ona "1996", Perfektní záskok "1997", Božský Bruce "2003", Riskni to s Polly a mnoho dalších.... V roce 2000 se vdala za slavného herce Brada Pitta, kterého poznala na natáčení Přátel. V roce 2005 požádala Jennifer o rozvod, když vyšlo najevo, že jí Brad podvádí s Angelinou Jolie. Jennifer se dala opět dohromady s hudebníkem Johnem Mayerem, ale v lednu 2009 se s ním podruhé rozešla. Její nejlepší kamarádka je Courteney Cox. Jennifer má plastiku nosu, protože kvůli jejímu původnímu nosu se jí začalo špatně dýchat. Roku 2009 začala chodit s hercem Bradleym Cooperem. V téhle době je zřejmě sama,ale kdoví.

James Denton

19. března 2011 v 21:39 | By Ivet


James Denton se narodil 20.ledna roku 1963, ve městě Nashville ve státě Tennesee, jako druhý ze tří dětí. Jeho otec, dentista, byl členem místní divadelní komunity, kam se James také přihlásil. Na střední škole se věnoval basketballu, který má dnes jen jako koníček. Svou první roli dostal ve svých 23 letech Our Town. Po několika menších filmových a seriálových rolích se dostal k výraznější roli v seriálu Chameleon kde hrál pana Lylea. Divákům se však vryl do paměti postavou sympatického sexy instalatéra Mike Delfina v seriálu Zoufalé Manželky, díky které se stal velmi oblíbeným. V roce 2004 ho časopis People zařadil do žebříčku "Nejvíce sexy žijící muži". Má manželku Erin a dvě děti syna Shepparda 8 let a dcerku Malin 6 let. V současné době se příležitostně věnuje zpívání a hraní na kytaru v kapele The Band From TV, která své výdělky věnuje na charitu.


Eva Longoria » Hottie Body Hump Club » Reklame Video

13. března 2011 v 14:55 | By Ivet |  VIDEOS
Tak to nemá chybu tohle :D :D Eva je tam v čase 4:00 minut. :D

****************************************************************
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
Nepoužívejte žádný obsah stránek bez povolení!
©2010-2011 designed by me