Září 2010
Sarah M. Gellar >> Photoshoot #01

20. září 2010 v 16:20 | By IvetHappy Brithday Charlotte its 1 Year!

19. září 2010 v 12:58 | By Ivet
j
1


Dnes 19.září slaví své první narozeniny Charlotte Grace Prinze dcerka Sarah Michelle Gellar a Freddieho Prinze. Je neuvěřitelný jak ten čas utekl. Určitě jí dneska její milující rodiče připravili krásnou oslavu. :-)Eva Longoria United We Win | Register to Vote PSA

16. září 2010 v 16:18 | By Ivet |  VIDEO'S
Voto Latino nově spojených vyhrajeme vydala novou kampaň PSA pro povzbuzení lidí se zaregistrovat a hlasovat. Do PSA se zapojili Rosario Dawson, Jessica Alba, Eva Longoria, Blair Underwood, Amy Smart, "La Princesa" Madison De La Garza, Wilmer Valderrama, Trevor Ariza from the Houston Rockets, Common, Lisa Vidal, Carla Gugino a ostatní.

Spojeně vyhrajeme je kampaň o americké budoucnosti. Latino problémy jsou problémy USA.


O Seriálu

11. září 2010 v 20:27 | By Ivet |  INFORMACE
Zoufalé Manželky je americký komediální/dramatický seriál. Vytvořený Marcem Cherrym,který vyrábí ABC Studios a Cherry Production. Výkonnými producenty jsou Marc Cherry,Bob Daily,George W. Perkins,John Pardee,Joey Murphy,David Grossman,Larry Shaw a Sabrina Wind.

Show se odehrává v ulicích Wisteria Lane ve fiktivním městečku Fairview v Eagle State. Vypráví o životech skupiny žen vyděný očima jejich mrtvé sousedky. Čelí tajemstvím skryté za dveřmi na jejich krásné a zdánlivě dokonalé předměstké čtvrti. Seriál je inspirován filmem Americká krása z roku 1999.

Od své premiéry na ABC dne 3.10.2004,byla dobře přijata kritiky i publikem. Seriál získal Emmy,Zlatý Glóbus a Screen Actors Guild Award.

Americká Krása/American Beauty

11. září 2010 v 19:11 | By Ivet
INFO:
Na první pohled jsou Burnhamovi šťastnou rodinou, jejíž život je zalit sluncem. Pohodlný dům, auto kvalitní značky, půvabná dospívající dcera, studující na správné škole, rodiče úspěšní ve svém povolání. Nikdo se tedy nediví, že paní Burnhamová (Annette Bening) je věčně samý úsměv - alespoň na veřejnosti. Ve skutečnosti je ale všechno jinak. Obraz dokonalosti matce Carolyn a dceři Jane neustále kazí otec Lester (Kevin Spacey). Není tím ramenatým, snědým "playboye" a co je horší, začíná stále častěji dávat najevo, že se mu nedaří a že je nespokojen se svým životem. Dokud jen odmítá roli, kterou stovky jemu podobných odevzdaně hrají, aby měli klid, je to pro rodinu sice obtížné, ale únosné. Ještě včera nerozhodný a zakřiknutý Lester se ovšem rozhodne "krizi středního věku" řešit nečekaně radikálně. Dojde mu totiž, o co v životě jde: o splnění snů a tužeb, které člověk má. Lester už nikdy nebude ubožák!

Žánr: Drama
Film: USA 1999
Doba trvání: 117 minut

Režie: Sam Mendes
Hrají: Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch, Wes Bentley, Mena Suvari, Peter Gallagher, Allison Janney, Chris Cooper, Scott Bakula, Sam Robards, Ara Celi, John Cho, Sue Casey, Amber Smith
****************************************************************
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
Nepoužívejte žádný obsah stránek bez povolení!
©2010-2011 designed by me