Duben 2010


My Dairy #01

28. dubna 2010 v 21:32 | Ivet |  MY DAIRY
j

Ahoj omlouvám se,že sem teď nepřidávala a nechala tady rozdělaný nový design,ale v poslední době se necítím nějak dobře jakmile přijdu s praxe hned ulehnu do postele a spím. Zítra mám v plánu dodělat design hlavně nové menu a přidat pár článků tak doufám,že mi už budu lépe,aby to tu nebylo tak pusté.
To by bylo asi tak vše, jdu si lehnout tak vám přeji krásnou dobrou noc plných sladkých snů.

Felicity Huffman Životopis

26. dubna 2010 v 15:20 | Ivet


Felicity Kendall Huffman se narodila 9.prosince 1962 v Bedford v New Yorku, herečce Grace Valle a bankéři Mooreovi Peters Huffmanovi. Rodiče se rok po jejím narození rozvedly, vyrůstala převážně u matky. Má dalších sedm sourozenců, šest starších sester a jednoho mladšího bratra. Úspěšně vystudovala akademii umění v Michiganu a pak šla na newyorskou univerzitu. Po jejím dokončení se přestěhovala do Londýna,kde začala navštěvovat Královskou akademii dramatického umění. Od roku 1997 žije ve spokojeném manželství s hercem Willliamem Hallem Macym se kterým má dvě dcery Sofii a Georginu, a který jí také pomohl vyrovnat se s bulimií a anorexií, kterými v mladí trpěla.

Objevila se v několika filmech a seriálech ve kterých se jednalo pouze o malé vedlejší role např. Zvrat štěstěny,Akta X,Taková malá vražda atd... Opravdová sláva přišla v seriálu Zoufalé Manželky,kde Felicity hraje Lynette Scavo,díky tomu získala celosvětovou popularitu. Byla třikrát nominována na Zlatý glóbus a získala cenu Emmy. Za film Transamerika si odnesla Zlatý glóbus a byla nominována na Oscara.

DH 6x05 Stills Photos

25. dubna 2010 v 15:38 | Ivet
series-daily

DH 6x04 Stills Photos

25. dubna 2010 v 15:26 | Ivet
series-daily

Buffy Anne Summers

24. dubna 2010 v 13:36 Buffy,přemožitelka upírů
Buffy
Buffy


Buffy Summersová se narodila v lednu roku 1981, jejími rodiči jsou Hank a Joyce Summersovi. V dětství zbožňovala krasobruslařku Dorothy Hamill a chtěla být jako ona. Její nejlepší kamarádkou byla sestřenice Celia, která však zemřela ještě jako dítě. Buffy nastoupila na střední školu Hemery High v Los Angeles, kde se stala velmi populární. V roce 1996 byla promována na Školní princeznu a Slavnostní královnu. Ve stejném roce byla kontaktována mužem jménem Merrick, který ji prozradil, že je Vyvolenou k zabíjení upírů. Přestože k tomuto sdělení byla Buffy velmi skeptická, byla to pravda a Merrick se ujal úlohy jejího pozorovatele. Buffy byla existencí upírů velmi vyděšená, a tak se se vším svěřila rodičům. Ti ji raději poslali na kliniku pro duševně nemocné, a protože Buffy o upírech už nemluvila, po několika týdnech ji propustili. Merrick pokračoval ve vedení své svěřenkyně, ale při jednom větším boji s upíry, byl Merrick zabit a Buffy podpálila školní tělocvičnu. V té době dokončili její rodiče rozvod a Buffy vyhodili ze školy. Joyce, její matka, se rozhodla, že pro obě dvě bude lepší, když se odstěhují.
****************************************************************
ER.cz - Přesměrování pro Váš web zdarma
Nepoužívejte žádný obsah stránek bez povolení!
©2010-2011 designed by me